|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
Auteur |
Bericht |
a112
ApriliaForum Member
Geregistreerd: za okt 15, 2016 12:04 am Berichten: 1
|
 sx 50 of rx 50
Ik word over een paar maanden 16 en ik ben van plan om een nieuwe of recente sx 50 of rx 50 te kopen. Is het enige verschil de wielen of zijn er nog andere verschillen? En moet de olie bij de benzine in de tank of is er een apart tankje daarvoor?
|
za okt 15, 2016 12:13 am |
|
 |
Aprilia RX 50 2003
Administrator
Geregistreerd: di mei 10, 2011 5:05 pm Berichten: 5939 Afbeeldingen: 0 Woonplaats: Lemelerveld
|
 Re: sx 50 of rx 50
De wielen, wat stickers en de grote van de remschijf zijn het verschil. Als je puur op de weg fijn wilt rijden is de SX beter. Pak je ook zandpaden mee moet je de RX nemen.
Deze hebben een los olietankje waarlangs automatisch olie wordt bij gesmeerd.
_________________
Apriliaaah schreef: Erwin denkt: Moah daar ken ik wel trucje op
viewtopic.php?f=13&t=18626 AM6 blok revisie/reparaties: viewtopic.php?f=7&t=21193 http://www.erwinvanputten.com/
|
zo okt 16, 2016 9:13 am |
Persoonlijk album
|
 |
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 2 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 9 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|