![Bericht Bericht](./styles/apriliaforum/imageset/icon_topic_latest.gif)
Aprilia tuareg crossbrommer (ex zwarte cross)
Met pijn in me hart moet die weg, de brommer die al 3x een zwarte cross heeft overleeft, maar ik moet opruimen.
Het betreft mijn Tuareg uit 1986, afgelopen jaar heeft die de cross nog gereden met een vriend van me erop.
Uiterlijk zal ik het er niet te veel over hebben, we hebben wat gekliederd met rode spuitbus en blauwe verf vanwege stickergebrek. Het zadel is ook niet supermooi meer maar zo was het al toen ik hem kocht.
Verder blaast die gewoon als een tiet, is cross klaar, alhoewel er kleine dingen aan moeten gebeuren. o.a. ander kickpedaal, deze komt tegen frame aan, en origineel is het ene pedaal die meer aan de zijkant hangt. En er komt een andere carburateur op, zit nu een flatslide op maar die heb ik zelf nodig. Ik heb nog wel een vierkante dellorto 24mm of een rondschuif 19-20-21mm die erop kan. Of je moet handig zijn en zelf een spruitstuk kunnen bakken, dan krijg je er een 24mm 2-bouts mikuni rondschuif bij.
De voorvork en voorwiel en spatbord zijn van een 1e oude type RX, die waren beter dan het origineel. Uiteraard met redelijk goeie noppenbanden, ketting en tandwielen.
Motorblok setup:
RV-4 blok
top performances 80cc, met nieuwe zuiger (pas gehoont)
malossi membraam
malossi powerfilter
uitlaat merk onbekend maar blaast goed, zit alleen systeem voor rook injectie op, maar is afgedopt dus geen last van.
demper tecno proma stijl
Heeft een goed power in de middentoeren, crosst geweldig.
![Afbeelding](http://www.wejewel.nl/phpalbum/main.php?cmd=image&var1=Puch%2FVerkoop%2F08-08-09%2FDSC02113.jpg&var2=0_0)
![Afbeelding](http://www.wejewel.nl/phpalbum/main.php?cmd=image&var1=Puch%2FVerkoop%2F08-08-09%2FDSC02114.jpg&var2=0_0)
![Afbeelding](http://www.wejewel.nl/phpalbum/main.php?cmd=image&var1=Puch%2FVerkoop%2F08-08-09%2FDSC02115.jpg&var2=0_0)
vraagprijs de eerste die bij mij thuis staat met €250 euro of hoger bieden.
Ik woon in zutphen.