sowieso geen ditech, is de grootste rotzooi die er is, beter neem je een enkel gasklephuis, en dna zit je nog met een berg aan sensoren zoals pingelsensoren, gasklep potentio meter, AF sensor, en ga zo maar door

dat gaat je aardig kosten en dan moet je nog een vrij programeerbare ECU hebben, die zijn ook zo rond de 3 a 400. Komt nog bij alle andere ongein zoals zelf kabelboompje maken e.d. kosten lopen snel op dan.
Werkend krijgen met de meeste ontstekingen kan je ook vergeten, die zul je zelf moeten bouwen met een bobine en een accu.
En enige kennis van het programmeren van de ECU moet je natuurlijk wel hebben anders kan je 't niet afstellen.
Ombouwen en werkend krijgen in 2 a 3 dagen gaat je sowieso niet lukken, die hotrod mensen doen dat vaker he, en dat spul past allemaal in 1 keer.