HomeForum indexHelpGalerijZoekenInloggen
Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu do feb 06, 2025 12:24 pm




Antwoord op onderwerp  [ 3 berichten ] 
 Aprilia SR50 start niet meer 
Auteur Bericht
eric5212
ApriliaForum Member

Geregistreerd: ma jun 01, 2009 12:49 pm
Berichten: 1
Antwoord met een citaat
Bericht Aprilia SR50 start niet meer
Ik heb een SR50 die niet meer wil starten. Ik had hem gestart en na 20 sec. viel hij uit. Ik heb er toen een andere bougie ingedaan maar nog steeds niet starten. Daarna het luchtfilter eraf gehaald en schoongemaakt. Scooter deed het weer en heb er vervolgens ong. 20 km. mee gereden. De volgende dag deed ie het weer niet. Startmotor draait wel maar de motor slaat niet aan. Ook niet met het luchtfiter er af. Iemand een idee wat het dan kan zijn


ma jun 01, 2009 1:04 pm
Profiel
Daan Vrieze
ApriliaForum Member
Avatar gebruiker

Geregistreerd: di sep 16, 2008 9:32 pm
Berichten: 1268
Antwoord met een citaat
Bericht Re: Aprilia SR50 start niet meer
Verkeerde forum ;)

_________________
TZR :D !
viewtopic.php?f=11&t=12490


ma jun 01, 2009 1:05 pm
Profiel
Chrizu-kun
ApriliaForum Member
Avatar gebruiker

Geregistreerd: do okt 16, 2008 10:16 pm
Berichten: 1478
Woonplaats: Amsterdam/Budapest
Antwoord met een citaat
Bericht Re: Aprilia SR50 start niet meer
Verkeerde forum, maar alsnog niet te belabberd te helpen O:-)

Ten eerste, brommer nieuw of 2de hands? Iets aan de setup veranderd waardoor dit probleem is ontstaan? Goed afgesteld? Choke blijft niet hangen? Carburateur schoon van binnen net zoals je benzine tank en slangetje? Geeft de bougie wel een goede heldere blauwe vonk? Nieuwe bougie alleen doet geen wonderen als bijvoorbeeld je ontsteking verkeerd staat of ergens door slechter vonkt of stuk is. Heb je wel (genoeg) compressie? Pfff zo ff 1-2-3 uit me hoofd zijn dit de bijzonder standaard vragen die je jezelf zou kunne afstellen om alvast je probleem mogelijk te kunnen vinden.

Tip voor volgende keer dat je zoeits post: vermeld dan ook graag de verleden van de scooter erbij en de setup en wat eraan veranderd is, hebben mensen die het lezen er wat meer aan en kunnen ze je beter helpen en je probleem oplossen. Successo

_________________
Jesse says: no man echt niet meer, geen fut meer voor. Christopher Jambor says: ik pak ff mijn zweep. Jesse says: oke doe dat.
Christopher Jambor says: BIATCH! Jesse says: ik ga nu wel ff trekken.
Aprilia RS 80 Black/Red 2008.


ma jun 01, 2009 2:43 pm
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp   [ 3 berichten ] 

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 7 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:
Ga naar: